Sipariş ve Destek 0530 784 54 16

Bursa Satılık Dedektör

Bursa Satılık Dedektör
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bursa Satılık Dedektör Bursa Uğur Elektronik firmasında en kaliteli ve derin detektörlerle karşınızda ! Hemen 0530 784 54 16 yı arayın ve en iyi detektörlere sahip olun.

Bursa Satılık Dedektör Bursa Uğur Elektronik firmasında en kaliteli ve derin detektörlerle karşınızda ! Hemen 0530 784 54 16 yı arayın ve en iyi detektörlere sahip olun.

Bursa Uğur Elektronik firması definecilerin tüm dedektör, alan tarama ve yeraltı görüntüleme sistemleri ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuştur. Bursa Dedektör, Balıkesir Dedektör, Yalova Dedektör, Çanakkale Dedektör, Bilecik Dedektör, Kütahya Dedektör, Eskişehir Dedektör, Afyon Dedektör bölgelerinde iyi bir dedektör firması bulunmaması ve İstanbul bölgesine definecilerin her zaman gidemeyecek olması nedeniyle Yasin Zurnacı tarafından bu bölgelerin merkezinde yer alan Bursa şehrimizin merkezi Şehreküstü semtinde Bursa Uğur Dedektör bayisini kurulmuştur. Bursa Uğur Elektronik bahsi geçen bölgelerde Bursa Satılık Dedektör olarak hizmet etmektedir. Defineciler firmamızda Arex 16 dedektör, Arex 17 dedektör, Golden Warrior dedektör, Goldfinder Dedektör ve Golden Rain dedektör cihazlarını temin edebilirler.

Arex 16 ve Arex 17 dedektörler firmamızda başlangıç olarak bulunan detektörlerimizdir. Goldfinder dedektör boyun askılı modeliyle tüm Türkiye’de ciddi talep görmüş detektörümüzdür. Golden Warrior ve Golden Rain dedektörlerimiz en son üretim olan ve çeliği çelik olarak ayırabilen cihazlarımızdır. Bahse konu tüm dedektörler altın ve metal ayrımlı derin arama detektörleridir. Dedektörlerimiz mezar, mahzen ve yeraltı odası gibi yapıları da tespit edip boşluk olarak ayırabilmektedir. Aynı zamanda tüm dedektörlerimiz derinlik hesabı da yapabilmektedir. Dedektörlerimiz tamamen bizim üretimimiz olduğundan 2 yıl cihaz, 5 yıl parça garantisine sahiptir. Dolayısıyla dedektör satın alan definecilerimiz tüm bakım-onarım ve yedek parça teminini firmamızdan yapabilirler. Bununla birlikte definecilerimize firmamızda dedektör kullanım eğitimi verilip, arazide de telefonla teknik destek verilmektedir.

ARGE çalışmalarımızla ürettiğimiz derin arama dedektörlerinin yanına pulse dediğimiz tek para dedektörleri de en yakın zamanda piyasaya sürülecektir. Tek para dedektörü çalışmalarımız devam etmektedir. Bu yıl içerisinde yeraltı görüntüleme cihazı üretimlerine de başlanacaktır. Bursa Uğur Dedektör Facebook ve Bursa Uğur Dedektör Youtube sayfalarımıza abone olarak dedektör videolarını, eğitimlerini ve arazi testlerini izleyebilir; çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Bursa Uğur Dedektörle iletişime geçerek Bursa Satılık Dedektör ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder sizleri bayimizde çay içmeye bekleriz.

 

Reyhan Mah. Haşim işcan Cad. Safranlık Çıkmazı Sok burçin1. İşhanı No:2 D115 Osmangazi Bursa

0530 784 54 16
info@bursadedektormerkezi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.