Sipariş ve Destek 0530 784 54 16

bursa dedektör sahibinden

bursa dedektör sahibinden
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bursa Dedektör Sahibinden değil bursa uğur dedektörden alınır. Çünkü firmalar dışında bireylerden alınan dedektörlerde fatura yani taşıma ruhsatı ve garantisi yoktur.

Bursa Dedektör Sahibinden değil bursa uğur dedektörden alınır. Çünkü firmalar dışında bireylerden alınan dedektörlerde fatura yani taşıma ruhsatı ve garantisi yoktur.

Bursa Dedektör olarak Bursa ve çevresi illerimizin dedektör, alan tarama cihazları ve yeraltı görüntüleme sistemleri ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sattığımız tüm ürünlerin testlerini yaparak müşterilerimize cihazların kullanım eğitimini de veriyoruz.

Bursa Uğur Dedektör definecilerin özlük hakları için de çalışmalar yapmış ve definecilerin haklarını savunmuştur. Bu nedenle defineciler tarafından güvenilen bir firma olarak her zaman define cihazları satışında birinci sıradaki yerini korumuştur. Bu durum diğer define cihazları satıcı firmaların aleyhine bir durum olduğu için hakkımızda sürekli karalama kampanyaları düzenlenmiş fakat tutmamıştır. Adeta çamuru at izi kalsın mantığıyla hareket eden firmalara cevabımız : ‘Güneş çamurla sıvanmaz’ !

Bursa Dedektör Sahibinden almak yerine bizden almanızı tavsiye ediyoruz. Bunun nedenlerini sıralayacak olursak; ilk olarak sahibinden alınan dedektörlerin sizin adınıza Maliye Bakanlığı onaylı faturası olmadığından yaptığınız satış resmi değildir. Resmi olmayan satış neticesinde aldığınız dedektörü taşımaya ve dedektörle arama yapmaya yetkiniz yoktur. Arazide bu dedektörle gezmeniz durumunda kolluk kuvvetleri tarafından dedektörünüze el konma ihtimali yüksektir. Verdiğiniz paradan olduğunuz gibi dedektörünüzden de olmak sizi zarara uğratacaktır. İkinci olarak sahibinden alınan dedektörün garantisi yoktur. Çünkü satın aldığınız dedektörü satan firma onayı olmadan yapılan bu satış sonrası dedektörün garanti süresi otomatik olarak sonlanmaktadır. Bu nedenle dedektörünüzün arızalanması ya da kalibrasyon ayarlarının bozulması durumunda cihazınızın üretici firması size ücretli bir şekilde hizmet verecektir. Bu olay da yine sizi zarara uğratacaktır. Diğer bir sebep ise dedektörünüzün arızalı olup olmadığı ya da kalibrasyon ayarlarının bozulup bozulmadığı hakkında bilgi sahibi olmadığınızdır. Sahibinden satın alınan dedektörler daha önce kullanıldığı için arıza yapmış olabilir veya özellikle kalibrasyon ayarları bozuk olabilir. Bu durumda cihazınızdan verim alamazsınız ve yine üretici firmaya bakım-onarım maksadıyla göndereceğinizden ekstra ücret ödemeniz gerekecektir. Son olarak sahibinden aldığınız cihazın çalıntı olma ihtimali vardır ki bu durum sizin başınızı ciddi bir şekilde derde sokabilir.

bursa-dedektor-sahibinden

Peki satın aldığımız define cihazlarını satmak istiyorsak ne yapmalıyız ?

Bunun en güvenilir yöntemi cihazı aldığınız firmaya geri satmak olacaktır. Eğer bir firma kendi cihazını geri almayacaksa zaten o firmadan cihaz satın almayın zira firma cihazına güvenmiyor demektir. Bursa Uğur Dedektör olarak biz kendi cihazlarımızı geri alıp ikinci el olarak garantili ve bakımlı bir şekilde resmi olarak satışını yapıyoruz. Satın almayı düşündüğünüz cihaz ister sıfır olsun ister ikinci el olsun Bursa Dedektör Sahibinden yerine firmamızdan almanızı şiddetle öneriyorum. Bursa Dedektör olarak her zaman sizlerin yanındayız.

 

Reyhan Mah. Haşim işcan Cad. Safranlık Çıkmazı Sok burçin1. İşhanı No:2 D115 Osmangazi Bursa

0530 784 54 16
info@bursadedektormerkezi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.