Sipariş ve Destek 0530 784 54 16

bursa dedektör kiralama

bursa dedektör kiralama
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bursa Dedektör Kiralama işlemlerinizi rahatlıkla yapacağınız adres Bursa Uğur Dedektördür. Ülkemizin tüm bölgelerine dedektör kiralıyoruz.

Bursa Dedektör Kiralama işlemlerinizi rahatlıkla yapacağınız adres Bursa Uğur Dedektördür. Ülkemizin tüm bölgelerine dedektör kiralıyoruz.

Defineciler kendi buldukları ya da tahmin ettikleri yerleri dedektörle kontrol etme ihtiyacı duymaktadırlar. Kimileri hobi amacıyla kimileri de profesyonel amaçla bu işlemleri yapıyorlar. Birçok defineci maddi anlamda problemler yaşadığı için definecilik yapmaktadır. Ülkemizde bir hayli yaygın olan definecilik faaliyetleri bir kitle etkinliğine dönüşmüştür. Türkiye bulunduğu jeopolitik konum ve tarihiyle çok zengin bir kültüre sahiptir. Bu topraklar üzerinde onlarca medeniyet yaşamış ve yapılarını buralarda bırakmışlardır. Medeniyetler arasında yapılan savaşlarda birçok kasaba yıkılıp savaşı kazanan medeniyet tarafından yeniden inşa edilmiştir. Böylece tarihi yapılar üst üste gelmiştir.

bursa dedektör kiralama

Define; devlet, vatandaş veya grupların varlıklarını gizlemek amacıyla toprak altında, mağaralarda ya da yapılarda saklanılması suretiyle ortaya çıkmış değerli eşyalardır. Orta Doğu’da define farklı şekillerde meydana gelmiştir. Defineler bazı devletlerin kasa olarak kullandıkları hazineleri, halkın kendi paralarını gömdükleri, eşkıyaların insanlardan çaldıkları paraları sakladıkları ve bir grup insanın birlikte paraları toplayıp gömdükleri definelere örnektir. Bu nedenle bu topraklarda definecilik faaliyetleri çok yaygındır. Defineciler Bursa Dedektör Kiralama yaparak bu defineleri bulmaya çalışmaktalar. Ayrıca dedektör satın almaya çekinen defineciler dedektörü denemek ve dedektör kullanmak hakkında tecrübe edinmek için de bu işlemi yapabilirler. Bunun yanı sıra bazı kişiler definecilik yapmamakla birlikte kendi arazilerinde atalarından kalma ya da eskiden orada yaşayan insanlardan kalma definelerin bulunduğunu duyarak veya düşünerek de dedektör almak istiyorlar.

 

Bursa Uğur Elektronik olarak dedektörleri haftalık kiraya veriyoruz. Özel durumlara göre daha kısa zamanlara da kiralama yapabiliyoruz. Kiraya verdiğimiz dedektörlerin eğitim ve testlerini ofisimizde yapıyoruz. Bunun yanında müşterilerimiz arazide bir sorunla karşılaşmaları ya da cihaz hakkında soru işaretleri olması durumunda telefondan bize ulaştıklarında ücretsiz olarak teknik destek veriyoruz. Dedektörlerimiz hem yüzeysel hem de derin arama olduğundan definecilere daha cazip gelmektedir. Böylece defineci kiraladığı dedektörde her iki yöntemle de arama yapabilmektedir. Uğur dedektörler ayrımlı olduğu için aranan objenin ne olduğu da tespit edilebilmekte ve derinlik hesabı yapılabilmektedir.

Bursa Dedektör Kiralama için bize ulaşabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

bursa-dedektor-iletisim

Reyhan Mah. Haşim işcan Cad. Safranlık Çıkmazı Sok burçin1. İşhanı No:2 D115 Osmangazi Bursa

0530 784 54 16
info@bursadedektormerkezi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.